Nemocnice Jičín

Web » Více informací » Co si vzít s sebou do nemocnice

Co si vzít s sebou do nemocnice

• občanský průkaz
  • průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny popř. neschopenku
  • léky, které pravidelně užíváte vzhledem ke svému specifickému onemocnění (nutno nahlásit lékaři)
  • předměty osobní hygieny (toaletní papír, ručník, mýdlo, zubní kartáček, zubní pastu apod.)
  • pyžamo, župan, ponožky, domácí obuv
  • dětem doporučujeme dát s sebou oblíbenou hračku

před delším pobytem v nemocnici si zajistěte doručování svého důchodu. Větší obnos peněz, spořitelní knížku, šperky a jiné drahé předměty doporučujeme ponechat doma, jiné cennosti odevzdejte sestře na oddělení.

Šatstvo
K uložení šatstva během pobytu v nemocnici slouží šatní skříň ve Vašem pokoji nebo Vám je sestra ul oží ve společné šatně oddělení. V tomto případě obdržíte písemný doklad o úschově. Během pobytu v nemocnici můžete používat vlastní osobní prádlo.

Denní režim
Pobyt v nemocnici a denní režim na oddělení se řídí domácím řádem nemocnice a provozním řádem příslušného oddělení, oba tyto dokumenty jsou zveřejněny na každém oddělení. Doporučujeme se s nimi seznámit.

Léky
Během pobytu v nemocnici Vám všechny léky předepisuje Váš ošetřující lékař a podává sestra. Neužívejte žádné léky, o nichž Váš ošetřující lékař neví.

Televize
Na odděleních jsou televizní přijímače umístěny ve společných prostorách (jídelna pro pacienty). Prosíme Vás, abyste po 22. hodině večer sledovali televizi pouze se souhlasem ošetřujícího personálu.

Telefon
Ve všech pavilonech nemocnice, kde se nachází lůžková oddělení, jsou umístěny telefonní automaty
- v areálu nemocnice Jičín :

Pavilon Oddělení Patro Umístění Druh automatu
D interna 2. N.P. vestibul před vchodem na INT B, C mince
B radioterapie přízemí lůžkové oddělení mince
G hlavní vstup přízemí hlavní vstup mince
CH ORL přízemí vestibul před vchodem na lůžk.odd mince

- v areálu nemocnice Nový Bydžov :

Pavilon Oddělení Patro Umístění Druh automatu

int.,  LDN-A

REHABILITACE

přízemí

3.NP

vstupní hala

mince
D LDN-A,chir.amb. přízemí  vstupní hala mince

• Internet
    Pro zkvalitnění služeb poskytovaných pacientům byla nemocnice v rámci projektu "Internetizace nemocnic" za podpory Královéhradeckého kraje ve spolupráci s EU vybavena několika pracovišti umožňujícími pacientům i ostatním návštěvníkům nemocnice přístup do sítě Internet. Pracoviště jsou k dispozici na odděleních :
  •

• - v areálu nemocnice Jičín :

• Pavilon Oddělení Patro Umístění Typ pracoviště
    G Chirurgie - POO přízemí hlavní vestibul - POO "samoobslužný kiosek"
    G Chirurgie - B 2. N.P. spol. prostor pro pacienty běžné PC
    CH ORL přízemí spol. prostor pro pacienty běžné PC
    CH Gynekologie 1. N.P. spol. prostor pro pacienty běžné PC
    D Interna - B 2. N.P. spol. prostor pro pacienty běžné PC
    B Radioterapie přízemí spol. prostor pro pacienty běžné PC
  •

• - v areálu nemocnice Nový Bydžov :

• Pavilon Oddělení Patro Umístění Typ pracoviště
    C Interna-amb. přízemí čekárna Interních abul type="square"ancí "samoobslužný kiosek"
    C LDN-A1 přízemí spol.prostor pro pacienty běžné PC
    C Rehabilitace 3.patro spol.prostor pro pacienty běžné PC
    B LDN-B 1.patro spol.prostor pro pacienty běžné PC

Občerstvení

• V areálu nemocnice Jičín :
    V pavilonu operačních oboru je k dispozici stánek s občerstvením, kde je možno zakoupit občerstvení, hygienické potřeby, časopisy, ovoce, zeleninu apod.
    Provozní doba:   PO – PÁ     7 – 16 hod.
    SO   14 - 16 hod.
    NE    14 - 16 hod.
    V areálu nemocnice Nový Bydžov :
    Vedle pavilonu C - Interna je k dispozici stánek s občerstvením, kde je rovněž možno zakoupit občerstvení, hygienické potřeby, časopisy, ovoce, zeleninu apod.
    Provozní doba:   PO–PÁ    7 – 11.30,  12.00 - 14.30 hod.
    NE  13 – 15 hod.
  •

• Nadstandardní služby ( v areálu nemocnice Jičín )
  •

• Nadstandardních služeb můžete využít na oddělení interním, chirurgickém, gynekologickém, porodním a ORL, kde jsou k dispozici jednolůžkové pokoje s nadstandardním vybavením (televize, lednice, varná konvice).
  •

• Pokud jste během pobytu v naší nemocnici využili jakýkoli typ nadstandardních služeb, uhraďte příslušnou částku před propuštěním z nemocnice v recepci pavilonu operačních oborů (po dobu 24 hod.). (viz ceníky)

Anketní lístky

V rámci zlepšení péče o naše pacienty jsou na každém oddělení k dispozici anketní lístky pro pacienty. Prosíme Vás o jejich vyplnění . Výsledky ankety jsou pravidelně vyhodnocovány vedením nemocnice.

• Nápojové a prodejní automaty
  •

• Kromě kiosku jsou v nemocnici k dispozici automaty na teplé a studené nápoje, které jsou umístěny :
    - v Jičíně - na oddělení interním, radioterapeutickém a v pavilonu operačních oborů,
    - v Novém Bydžově - v pavilonu interny, chirurgie a chronických ran